Atsiliepimai
  • Dekui uz greitai pristatytas kokybiskas prekes ;)
    Virginijus
  • Sauni parduotuve, tik galetu ideti ne tik vibratorius, daugiau kazko porom naudojamu dalykeliu ir seksualiu naktinuku suzavet vyra
    Monika
Naujienlaiškis

Lubrikantai

Lubrikantai - pagerina trintį ir padeda išlaikyti sekso žaislų kokybę, neleidžia jiems taip greitai susidėvėti. Taip pat palengvina įsiskverbimą, sukuria natūralų drėgmės pojūtį. Lubrikantus galima skirstyti į keletą rūšių:

Vandens pagrindo lubrikantai. Natūraliausi, puikiai drėkinantys lytinius organus. Sukuria natūralų drėgmės pojūtį, tačiau jų poveikis nėra labai ilgas, todėl sekso metu gali tekti pakartotinai jį užtepti. Lubrikantai tiks ir patiks vertinantiems natūralumą bei jautresnei, į alergiją linkusiai odai.

Silikono pagrindo lubrikantai. Lengvos tekstūros, neįsigeria į odą. Ilgai išlieka, neveikia natūralios makšties PH pusiausvyros. Šį lubrikantą galima naudoti kartu su prezervatyvais, tačiau nuplauti nuo kūno gali būti sudėtinga. Silikono pagrindo lubrikantai nedirgina odos ir nesukelia alerginės reakcijos. Tačiau jokiu būdu nenaudokite šio lubrikanto su silikoniniais ar odą imituojančiais sekso žaisliukais – jis pažeis šių paviršių.

Viršuje rodomos:
Rodyti po:
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!