Atsiliepimai
  • nesu dažnas klientas tačiau likau pamalonintas, nuostabus aptarnavimas, tiek daug info sužinojau ir svarbiausia, kad gavau tai ko norėjau:)))...verta eiti vien paganyti akis į prekes ir ne tik...
    Dariukas
  • Dekui uz greita pristatima ir prekes.
    mr.
Naujienlaiškis
Kaip patirti orgazmą?
Kaip patirti orgazmą?
Ar jūs nepasiekiate orgazmo? Daugelis moterų susijaudina, mėgaujasi savo kūnu ir jaučiasi patrauklios bei seksualios, tačiau negali peršokti kalvelės ir patirti orgazmą. Pranešama, kad 24 -37% JAV moterų patiria orgazmo stoką. 40% moterų praneša, jog nepatiria reguliarių orgazmų masturbacijos metu. Ir trečdalis silpnosios lyties atstovių turi sunkumų reguliariai patirti orgazmą mylintis su partneriu.

Nors moterys paprastai nėra taip orientuotos į orgazmą kaip vyrai ir vietoj to mėgaujasi visais kitais sekso patirties sukeliamais pojūčiais, orgazmas yra didžiulė patirtis, kurią išgyventi gali visi žmonės. Štai keletas praktinių patarimų!

 

1. Pradėkite patys.

Daugelis moterų daro neteisingą prielaidą manydamos, kad orgazmą pasiekti gali tik su partnerio pagalba. Tačiau tai ne visada nutinka.. Neįvysta! Nors kartais partnerio būvimas padidina susijaudinimą, galioja taisyklė, kad savo fizinį seksualumą lengviau pasiekti ir išreikšti vienai.

 

2. Raskite ramią vietą.

Raskite vietą, kur jūs nebūsite sutrikdyta mažiausiai 30 minučių.

 

3. Dėmesys klitoriui.

Dauguma orgazmų kyla klitoriuje. Ne paslaptis, kad moterys dažniau orgazmą patiria ne vien dėl skverbties į makštį. Daug nervinių galūnėlių gyvena ne kur kitur, o klitoriuje. Todėl visą dėmesį skirkite šiai sričiai, tik kiek vėliau meilės žaidimų nepagailėkite makščiai. Išbandyti galite klitorio stimuliatorių Čiulptukas arba klitorio vibratorių Gėlytė.

 

4. Paspartinkite procesą vibratoriumi.

Jei galite rinktis vieną vibratorių - pasirinkite klitorio vibratorių. Tai tiesioginis kelias į orgazmą. Dėl intensyvaus stimuliavimo, vibratorius gali akimirksniu nusiųsti jus priartinti prie orgazmo.

 Vibratoriai skverbimuisi leidžia papildomai pajungti visas makšties nervų galūnėles stimuliuoti G-tašką. Išbandykite vibratorių G taškas (rožinis), vibratorius G taško Valdovas.

 Vibratoriai-triušiai stimuliuoja klitorių ir makštį (arba G-tašką). Du malonumai viename! Išbandykite vibratorių Vandens Kiškutis, Šaltasis Geismas, Orgazmų Drugelis, Raudonoji Pagunda.

 

5. Padidinkite savo susijaudinimą!

Įsitikinkite, kad esate susijaudinusi. Didelis susijaudinimas palengvins orgazmo pasiekimą ir jis ateis greičiau. Fantazuokite, žiūrėkite pornografinį filmą, skaitykite erotinę literatūrą ar darykite kita, kas veikia ir padeda priartėti prie orgazmo.

 

Vibratoriai.lt

Rekomenduojamos prekės
Komentuok Facebook tinkle
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!