Atsiliepimai
  • Labai gera parduotuve, likom patenkinti viskuom. :)
    Austeja
  • labai malonus ir šiltas aptarnavimas dievinu Klaipėdos merginas!!!!!!!
    Gabrielius
Naujienlaiškis

Kaip išsirinkti vibratorių?

Nusprendėte įsigyti vibratorių, tačiau nežinote kaip išrinkti kokybišką prekę, kuri atitiktų Jūsų poreikius bei patenkintų slapčiausius lūkesčius? Pateikiame keletą vertingų patarimų, kurie Jums tikrai padės apsispręsti.

1. Vibratoriaus paskirtis. Privalote nuspręsti ar intymią prekę naudosite viena, o gal norėsite praskaidrinti Jūsų ir partnerio seksualinį gyvenimą arba net surengti masažo seansą? Meilės žaidimams poroje galite rinktis vibratorius poroms, stimuliuojančius moters vaginą ir vyro sėklides ar moters G tašką ir vyro išangę. Nusprendusios erotinę prekę naudoti tik savo reikmėms, pasirinkimas didžiulis – tikroviški, klasikiniai, g-taško, klitorio ir daugybę kitų rūšių vibratorių.
2. Vibruojantis ar ne. Šiuo atveju pasirinkimai dvejopi – vibratorius arba falo imitatorius. Vibracija patinka tikrai ne visiems erotinių prekių pirkėjams, kai kurie iš jų nori natūralumo, todėl renkasi paprastą, be vibracijos, vyrišką pasididžiavimą primenantį falo imitatorių.
3. Forma. Bene svarbiausias dalykas, renkantis vibratorių. Jų būna pačių įvairiausių: natūralios, primenančios vyrišką organą, taip pat vibratoriai, lenktu galiuku (tokie be abejonės skirti G taško stimuliacijai), dvigubi – stimuliuojantys makštį bei klitorių arba išangę. Ilgas, iš smulkių rutuliukų sudarytas analinis vibratorius ar paprastesnės formos ir natūralesnės išvaizdos, vibruojantis analinis kaištis. Todėl pirmiausia pagalvokite, kokia vibratoriaus forma Jums būtų labiausiai priimtina ir patinkanti.
4. Atsparumas vandeniui. Jei malonumais mėgstate mėgautis duše arba vonioje, be jokios abejonės rinkitės tik vandeniui ir drėgmei atsparų vibratorių.
5. Įkraunamas ar su keičiamomis baterijomis. Naudojant pastaruosius vibratorius visada privalėsite pasirūpinti atsarginėmis baterijomis, kad ne laiku pasibaigusios senosios nenutrauktų malonumo pačiame įkarštyje. Na, o įkraunamą vibratorių pakrauti galėsite prie kompiuterio prijungę USB jungtį arba įkišę į elektros lizdą (priklauso nuo to, kokio būdu vibratorius bus kraunamas) tačiau tai daryti reikės bent 2-3 valandas. Kiekvienas iš šių, vibratorių maitinimo būdų turi savų pliusų ir minusų, todėl tik Jūs galite nuspręsti, kuris iš jų būtų geriausias.
6. Nuotolinis valdymas. Pravers tuo atveju, jei meilės žaidimus žaisite kartu su partneriu. Tada vienas iš jų galės mėgautis malonumais, o kitas – reguliuoti vibracijos intensyvumą.
7. Dydis. Jei vibratorių naudosite pirmą kartą, geriausia rinktis nedidelį erotinį žaisliuką. Pavyzdžiui  klitorio arba G taško erotiniai žaisliukai. Šioje srityje turintys patirties gali rinktis ir didelių apimčių XXL vibratorius.
8. Garsas. Vieni vibratoriai veikia tyliai, kiti skleidžia nemenką garsą. Jei nenorite trukdyti už sienos gyvenantiems kaimynams, rinkitės tyliai veikiantį vibratorių, tačiau jei gyvenate vienas- net ir menką garsą skleidžianti sekso prekė neturėtų sukelti nepatogumų.
9. Gamintojas. Galite rinktis pigesnius arba žinomų dizainerių pagamintus vibratorius. Viskas priklauso nuo to, kiek investicijų galite skirti.
10. Spalva. Spalvų paletė itin įvairi. Mėgstančios ryškias spalvas tikrai atras sau patinkančios išvaizdos ir dizaino vibratorių, o natūralumo šalininkės taip pat džiaugsis kūno spalvos sekso žaisliukais.

Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!