Atsiliepimai
  • Dekui uz greitai pristatytas kokybiskas prekes ;)
    Virginijus
  • Prekes kokybiskos ir uz labai prieinama kaina,reikejo ilgai sukti galva ka pirkti,nes pasirinkimas didziulis,dziaugiuos savo pirkiniu!
    Ana
Naujienlaiškis
Sekso žaisliukų higiena
Sekso žaisliukų higiena
Visai nesvarbu, erotinę prekę įsigijote pirmą kartą ar tik papildėte jau turimų intymių žaisliukų kolekciją. Svarbiausia nepamiršti skirti laiko jų priežiūrai, nes susikaupusios bakterijos gali sukelti rimtų sveikatos problemų.

Po kiekvieno karto, kai panaudojate erotinį žaisliuką, turite atsakyti sau į šiuos pagrindinius klausimus: Ar jūsų sekso žaislai prieš ir po kiekvieno naudojimo yra plaunami muilu ir vandeniu? --- Jei taip, ar jie patenka į erdvę, kurioje gali liestis su dulkėms ir/ar kitomis dalelėmis? - Kokiu lubrikantu paprastai naudojatės? Ar jis pagamintas vandens pagrindu? Ar jis turi skonį, kvapą, spalvą? Tai labai svarbūs klausimai, kuriuos būtina apsvarstyti, jei sekso žaislais mėgautis norite ilgą laiką bei išsaugoti nepriekaištingą sveikatos būklę. Dauguma šiuolaikinių sekso žaislų pagaminti iš patrauklios medžiagos, švelnios, medžiagos tekstūros. Tačiau būtent tokio tipo medžiagos yra labai korėtos, todėl jose lengvai kaupiasi mikrobai bei bakterijos, galinčios sukelti sveikatos problemų. Muilas ir vanduo yra puikios priemonės, gelbstinčios šioje situacijoje ypač jei jūsų žaislas atsparus vandeniui. Bet susijaudinimo akimirką, juk nenorite sukti galvos klausimu „Ar paskutinį kartą jį nuploviau?“ ir lyg kulka lėkti į tualetą palikdama partnerį laukti. Tai puikiausias būdas, padėsiantis akimirksniu užgęsinti aistrą.

 

Rekomenduojama naktinėje spintelėje, esančioje šalia lovos (jei tokią turite) laikyti antibakterinį sekso žaislų valymo skystį, kuriuo tiesiog nupurkšite savo žaislą prieš pat žaidimą ir po jo, žaislas išliks gražus, o svarbiausia – jame nesikaups kenksmingi mikrobai.Galite rinktis purškiamą sekso žaislų valiklį Lelo arba nelipnų, vandens pagrindu pagamintą purškiamą sekso žaislų valiklį Joy. Kitas svarbus klausimas yra - lubrikantas. Jei esate moteris, sekso žaislą visada naudokite kartu su lubrikantu! Medicinos specialistai rekomenduoja rinktis bekvapius, bespalvius, vandens pagrindu pagamintus lubrikantus. Aliejaus pagrindo lubrikantai yra populiaresni tarp vyrų, tačiau moterys niekada neturėtų jų naudoti viduje... bakterijos lieka su lubrikantu, o iki galo jas pašalinti per daug sudėtinga. Nors kvapnūs lubrikantai suteikia naujų pojūčių, jų kasdien naudoti tikrai nederėtų, geriausia jais pasilepinti tik išskirtinėmis progomis.

 

Vibratoriai.lt

Komentuok Facebook tinkle
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!