Atsiliepimai
  • labai malonus ir šiltas aptarnavimas dievinu Klaipėdos merginas!!!!!!!
    Gabrielius
  • Patenkinta esu, kiek teko cia pirkti nei karto nenuvyle kokybe. geriausia parduotuve
    Emilija
Naujienlaiškis
LELO vibratoriai
LELO vibratoriai
Lelo – tai Švedijos kompanija, kuri projektuoja, plėtoja bei gamina sekso žaisliukus. Tai pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas, kuris savo išskirtiniu dizainu, aukšta kokybe, bei funkcionalumu, nustebina ne vieną intimių prekių gerbėją.

 

 

Kuo Lelo vibratoriai tokie įspūdingi?

Kitaip nei kitų vibratorių dizaineriai, lelo kuria vibratorius pagal moters struktūrą bei pageidavimus. Lelo stengiasi sukurti tokį produktą, kuris tiks kiekvienai ir išpildys visus moters troškimus. Taip pat lelo vibratorių dizainas yra tiesiog stulbinamas, jie gan maži, tad labai patogu juos laikyti. Lelo kuria ne tik nuostabius vibratorius, tačiau ir jų įpakavimai išties įspūdingi. Įpakavime rasite dovanų dėžutę, instrukciją, įkroviklį ir nešiojimo maišelį.

Dėka puikaus įpakavimo dizaino, šiuos žaisliukus galite pirkti ne tik sau, bet padaryti tikrai nuostabią dovana savo artimam širdžiai žmogui.

 

 

Lelo žaisliukų dizainas ir inovacija

Lelo gamina kiek ne tradiciškos išvaizdos sekso žaisliukus, jų išvaizda neprimena tikroviško vyriško pasididžiavimo, neturi venų rašto, tačiau toks dizainas vis labiau pradeda traukti moteris. Ši kompanija buvo pripažinta už novatorišką kūrybą prekių suaugusiems industrijoje.

 

 

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią Lelo vibratorių?

Kiekvienas iš vibratorių pasižymi savo unikalumu, bei funkcionalumų. Rinktis dėrėtų tą vibratorių, kuris atrodo Jums priimtiniausias, bei labiausiai akį traukiantis. Kad ir kurį išsirinksite, galime garantuoti, Jūs tikrai nenusivilsite, nes visi Lelo žaisliukai yra nuostabūs ir kiekvienas iš jų savo paskirtį atlieką nepriekaištingai. Šiuo metu galite rinktis iš šių vibratorių: Liv, Elise, Ina, Mona, Soraya, Gigi, Isle.

 

 

Lelo vibratorių valymas

Jei tinkamai prižiūrėsite, valysite, Lelo vibratorius tarnaus Jums labai ilgai.

Kaip ir nurodyta naudojimosi vadove, vibratoriu patartina naudoti tik su LELO silikono ar vandens pagrindo lubrikantu, kuriuos po vibratoriaus panaudojimo būtina kruopščiai nuvalyti. Tai galite atlikti su LELO drėkinančiomis emulsijomis, drėgnų rankšluosčių ar antibakterinio muilo pagalba.

Po valymo isitikinkite, kad pakrovimo lizdas būtų visada sausas, na o tada galite įdėti vibratoriu į jam skirta LELO nesšiojimo maišelį.

Komentuok Facebook tinkle
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!