Atsiliepimai
  • Kainos tikrai labai mazos, greitas pristatymas ir puikios konsultacijos. Dabar busiu nuolatine Jusu kliente
    Juste
  • Prekė kurią gavau žymiai geresnė nei buvo tikėtasi, kaina buvo gan nedidelė bet kokybė ir funkcionalumas žaisliuko tiesiog nuostabus. Ačiū
    Migle
Naujienlaiškis
Klitoriniai stimuliatoriai
Klitoriniai stimuliatoriai
Klitoris (varputė) - moterų lytinis organas, sudarytas iš erekcijos audinių ir yra sumažintas analogas vyriškai varpai. Susijaudinimo būsenoje išburksta nuo jaudulio. Tik klitorio stimuliavimo procese 90 % moterų pasiekia orgazmo būklę. Ne mažiau svarbu stimuliuoti klitorių ir lytinio akto metu. Tai padidina tikimybę, kad moteris pajus greičiau arba stipresnį orgazmą. Nepriklausomai nuo savo formos, dydžio, sudėtingumo, visi stimuliatoriai atlieka treniruoklių funkciją, kadangi manipuliavimas jais leidžia išanalizuoti savo seksualines reakcijas, realizuoti pačias neįtikimiausias svajones, o naudojant juos seksualinuose žaidimuose kartu su patneriu, padės pasiekti orgazmą.

Klitoriniai stimuliatoriai aprūpinti mažiau ar daugiau sudėtingesnėmis dalimis nei vibratorius, dažiausiai yra valdomi specialiu išorėje arba viduje esančiu valdymo pulteliu.

Šie žaisliukai gali turėti specialius prietaisus, skirtus juos pritvirtinti atitinkamoje padėtyje - tai gali būti gumelės, kelnaitės (o tai atlaisvina rankas).

Jie taip pat gali turėti įvairius išssikišimus, daugiau ar mažiau panašius į vyrišką lytinį organą, skirtas įvesti į vaginą arba analinę angą. Ataugėlės gali turėti lenktą formą, skirtą G taško stimuliacijai.

 

Naudojimo patarimai

 

Siekiant užtikrinti higienos normas, tik įsigytą stimuliatorių būtina nuplauti karštu (jokiu būdu ne verdančiu) vandeniu su muilu. Alkoholinio pagrindu veikiantys valikliai tinka ne visoms gaminio medžiagoms, todėl tokio valiklio geriau nenaudoti.

Prieš naudojimą būtina stimuliatorių sutepti vandens pagrindo lubrikantais, taip pat neužmiršti patepti didžiąsias ir mažąsias lytines lūpas bei klitorių, o makštį netgi šiek tiek viduje. Sutepkite tarvietės odą - tarp išangės ir lytinių lūpų. Tepalo gausa padės apsaugoti jautrią gleivinę nuo pažeidimų ir mikrotraumų.

Jokiu būdu nenaudokite riebalų pagrindo lubrikantų tokių kaip: augalinis aliejus, vazelinas, kremas ir kiti dalykai, kurie tam neskirti. Toks naudojimas gali būti pavojingas Jūsų sveikatai bei gali pažeisti medžiagas, iš kurių pagaminti sekso žaisliukai.

 

Klitorinių stimuliatorių rūšys:

 

Su analiniu stimuliatoriumi. Vibratorius Išmestas Inkaras turi ypatingą atšaką, skirtą stimuliuoti išangę. Norėdami išgauti norimą formą, Jūs galite tiesiog palenkti stimuliatorių Jums patogiu kampu, o po panaudojimo vėl švelniai atstatyti į pradinę formą.

Su G taško stimuliatoriumi.  Vibratorius Egzotika (rožinis)Vibratorius Odeco Pražydęs Purpuras bei Įkraunamas mini vibratorius Vandenynas (Mėlynas). Šie modeliai turi specialų antgalį, kuris skirtas stimuliuoti vaginos zoną ir yra išlenktos formos, būtent tam, kad stimuliuotų G tašką, kuris yra pati jautriausia zona moters kūne. Jį galima aptikti tarp gaktos kaulo ir gimdos kaklelio. Būtent tam taške yra labai daug kraujagyslių ir nervų galūnėlių.

Stimuliuojant G tašką, aplink jį esančios nervų galūnėlės siunčia impulsus į smegenis ir blokuoja skausmą bei sustiprina malonius pojūčius lytinių santykių metu. Kai kurioms moterims pakanka G taško stimuliavimo, kad būtų pasiektas stiprus orgazmas.

Rinkinys su skirtingais klitoriaus antgaliais. Mini vibratorius Klitorio Malonumas - įsigijus tokią prekę rasite ne tik paprastą klitoriaus stimuliatorių, bet ir papildomus antgalius. Jų dėka galėsite stimuliuoti ne tik klitorių, tačiau ir kitas jautriausias kūno vietas, tokias kaip speneliai, vyro sėklidės, lytinės lūpos. 

Su čiulpiamuoju poveikiu. Klitorio stimuliatorius Čiulptukas, tai klitorinis masažuoklis, kuris skirtas oralinio sekso imitacijai. Spaudant kriaušę, pradedamas oro siurbimas, kurio metu Jums susidarys jausmas, kokį jaučiate būtent oralinio sekso metu. Be to, šį žaisliuką galite naudoti kaip vakuuminį masažuoklį, kuris (naudojant reguliariai) pagerina kraujo apytaką į klitorių. Vaputė po tokio masažo tampa ypatingai jautri.

Su nutolinio valdymo pulteliu. Klitorio stimuliatorius Plasnojantis Drugys atlieka kelnaičių funkciją ir prilaiko stimuliatorių, o vibracijos intensyvumas reguliuojamas nuotoliniu valdymo pulteliu. Todėl patirsite dar intensyvesnę stimuliaciją. Taip pat galite išbandyti nutoliniu būdu valdomą Vibruojantis kiaušinis Pumpurėlis.

Su radijo kontrole. Naujausias We-Vibe IV vibratorius (pink) - vienas pažangiausių sekso žaislų, skirtas asmeniniam naudojimui ar meilės žaidimams poroje! Šis prietaisas yra valdomas radijo bangomis, o tai reiškia, kad galite pamiršti apie bet kokius laidus ir niekas nevaržys Jūsų veiksmų. Pieš naudojimą neužmirškite vibratorių pakrauti prijungę USB jungtį prie kompiuterio.

Angalis - stimuliatorius, maunamas ant piršto (antpirštis). Išorėje esantys nelygumai skirti stimuliuoti moters klitorių, makšties sritį ir kitas erogenines zonas.

Antgalis maunamas ant piršto (dažniausiai ant rodomojo). Patogumo dėlei, kad lengviau užsimautų, galima iš vidaus jį pabarstyti talku.

 

Rekomenduojamos prekės
Komentuok Facebook tinkle
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!