Atsiliepimai
 • Parduotuvite labai gera, nors ne taip seniai ja atradau, bet jau spejau nupirkti pas juos pora žaisliuku ir likau labai patenkinta. Pristatymas vyko labai sklandžiai, be jokiu problemu, preke gavau...
  Žana
 • Prekė kurią gavau žymiai geresnė nei buvo tikėtasi, kaina buvo gan nedidelė bet kokybė ir funkcionalumas žaisliuko tiesiog nuostabus. Ačiū
  Migle
Naujienlaiškis
Analinio sekso žaisliukai
Analinio sekso žaisliukai
Vienas iš labiausiai ginčytinų klausimų, susijusių su analiniu seksu yra malonumas. Sklando daugybę kalbų, neva analinis seksas nesuteikia jokio malonumo, yra skausmingas ir kenkia sveikatai. Pamirškite, ką esate iki šiol girdėję, tai tik mitas, analinis seksas suteikia daug malonumo tiek moterims, tiek vyrams, tačiau reikia nepamiršti, kad viską reikia daryti neskubant, palaipsniui ir taisyklingai, norint pasiekti analinio sekso malonumų viršūnę.

Taigi, prieš pradedant mėgautis analinio sekso teikiamais malonumais, reikėtų įsidemėti kelis patarimus.

 

Nuo ko pirmiausiai reikėtų pradėti?

 

Neskubėkite, ženkite mažus žingsnelius ir tai atves Jus į malonumo platybes. Analinė anga turi daugybė nervinių galūnėlių, kurios yra be galo jautrios, todėl jų stimuliacija gali sukelti ne tik iš proto vedančius orgazmus, bet ir skausmus, diskomfortą, jei skubėsite ir netaisyklingai elgsitės analinio sekso metu. Pirmiausia, rinkitės mažesnių dydžių ir formų žaisliukus, skirtus pradedantiesiems. Pasirinkite analinius žaisliukus, kurie turi praplatėjimą apačioje, tai apsaugos nuo pernelyg gilaus įsiskverbimo ir neleis žaisliukui pasimesti analinėje angoje. Lengvesniam, bei malonesniam slydimui naudokite analiniui seksui skirtus lubrikantus ir purskiklius, kurie atpalaiduoja išangės raumenis, mažina skausmą, bei panaikina diskomforto jausmą. Kai šiek tiek pažengsite, galėsite rinktis platesnio skersmens analinius kaiščius ir analinius rutuliukus. 

 

Keletas analinių sekso žaisliukų taisyklių

 

 • Atsipalaiduokite
 • Neskubėkite, viską darykite lėtai
 • Naudokite analiniui seksui skirtus lubrikantus
 • Po naudojimo, nuplaukite žaisliukus su vandeniu ir muilu arba su specialiu sekso žaisliukų valikliu
 • Po analinio sekso būtina žaisliuką nuplauti, jei norite mėgautis ir vaginaliniu seksu
   

 

Medžiagos, iš kurių gaminami analinio sekso žaisliukai

 

Lateksas – yra bene pigiausia medžiaga ir dažniausiai netinkama naudojimui. Daugelis žmonių yra alergiški lateksui, tai sukelia tikrai nemažai diskomforto, tad su lateksiniais žaisliukais visada patartina naudoti prezervatyva, o po panaudojimo, būtina žaisliuką gerai nuplauti muilu.

CyberSkin – medžiaga pagaminta iš plastiko, tačiau labai panaši į žmogaus odą. Iš šios medžiagos dažniausiai gaminami falo imitatoriai ir analiniai kaiščiai.

Stiklas – ilgaamžis ir Saugus. Jis turi ne vieną gerą savybę, bei keletą išskirtinumų. Stikliniai žaisliukai ypatingi tuom, jog gali būti pašildomi arba atšaldomi, taip sukurdami dar didesnę stimuliaciją. Stiklinis žaisliukas yra gan slidus, tad jam lubrikanto praktiškai nereikia. Po panaudojimo nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu.

Silikonas – tai geriausia medžiaga, iš kurios gaminami sekso žaisliukai. Medžiaga itin švelni, bei maloniai priglunda prie odos. Silikonas nesukelia alergijų, bei nedirgina odos. Nusipirkę žaisliuką pagamintą iš silikono, būtina naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu, nes aliejinio pagrindo lubrikantai gali pažeisti silikono medžiagytę.

 

Analinių žaisliukų rūšys:

 

Analiniai rutuliukai - tai skirtingo ar vienodo dydžio, trumpesnė ar ilgesnė rutuliukų virvelė, skirta saugiam analiniam stimuliavimui.

Analiniai vibratoriai ir dildo (falo imitatoriai) - specialiai pritaikyti analiniam stimuliavimui.

Analiniai kaiščiai - vieni populiariausių analinių žaislų. Tai įvairaus dydžio ir formos analiniai žaisliukai.

Prostatos masažuoklis - išskirtinai vyrams pritaikytas analinis vibratorius, kuris savo forma intensyviausiai stimuliuoja prostatą.

 

Dar kartą primename, norint išvengti nesklandumų analinio sekso žaidimų metu, būtina naudoti lubrikantą, bei tinkamai pasirinkti sekso žaisliuką.

Komentuok Facebook tinkle
Prekė sėkmingai patalpinta į krepšelį!